Правила відвідування кінотеатру «WIZORIA»

Дані правила, визначають норми поведінки відвідувачів кінотеатру і спрямовані на забезпечення громадського порядку та збереження матеріальних цінностеи на території кінотеатру «WIZORIA». Контроль за дотримання порядку в кінотеатрі, здійснюють адміністратори кінотеатру, за участю інших співробітників кінотеатру (касирів, кіномеханіків, прибиральниць).

1. Правила відвідування кінотеатру «WIZORIA» (далі - Правила):

1.1. Кіносеанс для відвідувачів кінотеатру (далі – Глядачі) відбудеться за наявності одного квитка, купленого за повною вартістю (окрім 1 залу кінотеатру Wizoria Колос, де кіносеанс для відвідувачів відбудеться за наявності двох квитків, куплених за повну вартість).

1.2. У разі високої відвідуваності кінозалу адміністрація кінотеатру залишає за собою право не продавати квитки на кіносеанс через одне посадочне місце.

1.3. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей Глядачів, залишених/загублених на території кінотеатру (кінозалі, барі, туалеті і т.д.).

1.4. Глядачам дітям, які не досягли 5-річного віку, у супроводі батьків, надається право безкоштовного перегляду фільмів, без надання додаткового місця тільки на фільми, що не мають вікових обмежень.

1.5. На кіносеанси, що починаються з 20:00 год., Глядачі діти до 14 років допускаються лише в супроводі батьків, або осіб, які їх замінюють або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації дитячих середніх загальноосвітніх закладів та профтехучилищ.

1.6. Купуючи квиток на перегляд фільму, Глядач підтверджує, що він ознайомлений з цими Правилами та зобов’язується виконувати їх умови і вимоги, а також правила громадського порядку і норм моральної поведінки в кінотеатрі і на прилеглій до кінотеатру території. Дані Правила є додатком до Квитка на кіносеанс.

1.7. Глядачі кінотеатру перед придбанням квитка на перегляд фільму зобов’язані ознайомитись з інформацією про фільм та рекомендаціями щодо вікових обмежень глядацької аудиторії цього фільму. У випадку недотримання Глядачами рекомендацій за віковими обмеженнями, уся відповідальність покладається на осіб, які придбали квитки та/ або їх батьків.

2. Продаж квитків:

2.1. Каси кінотеатру починають свою роботу за 30 хвилин до початку першого кіносеансу і закінчують свою роботу протягом півгодини після початку останнього кіносеансу.

2.2. Бронювання квитків здійснюється через каси кінотеатру, за телефоном та на сайті кінотеатру.

2.3. Бронь на квитки знімається автоматично (якщо квитки не викуповуються Глядачем за 30 хвилин до початку сеансу, зобов'язання з бронювання скасовуються, претензії з бронювання не приймаються).

2.4. Квитки підлягають обміну або поверненню не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку сеансу.

2.5. У разі запізнення Глядача на кіносеанс, квитки в касу не приймаються і обміну не підлягають.

2.6. У разі наявності черги в касах кінотеатру, першочергове право на купівлю квитків мають Глядачі, які купили їх на поточний кіносеанс, а також особи, котрі заздалегідь забронювали квиток на кіносеанс.

3. Пропускний режим:

3.1. Вхід в кінозал для Глядачів дозволяється за 5 хвилин до початку демонстрації фільму на той кіносеанс, на який придбано квиток.

3.2. Квиток без контрольної лінії не приймається.

3.3. Квитки та касовий чек повинні зберігатися Глядачами до кінця кіносеансу. Заяви про втрату квитків чи касового чека не приймаються.

3.4. У разі виходу Глядача під час кіносеансу із кінозалу, контролер має право вимагати пред’явити квиток при його поверненні.

3.5. Займати місця слід відповідно до номером ряду і номеру місця, зазначеного у квитку.

3.6. Знижки та пільги надаються тільки на НЕ прем'єрні фільми, дозволені прокатними компаніями за умовами Меморандумів, а також у зв'язку з акціями, що проводяться кінотеатром.

4. Глядачам забороняється:

4.1. Входити в кінозал без квитка.

4.2. Займати місця в кінозалі, що не відповідають номеру ряду і місця, зазначених у квитку.

4.3. Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

4.4. Заносити на територію кінотеатру та вживати будь-які продукти харчування та напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супер-маркетах, магазинах, тощо.

4.5. Проносити на територію кінотеатру будь-які види вогнепальної, газової чи холодної зброї, незалежно від наявності документів, що дають право на її носіння, крім співробітників правоохоронних органів, які мають табельну зброю і відвідали кінотеатр у службових справах. Також заборонено проносити на територію кінотеатру отруйні, горючі та вибухонебезпечні речовини.

4.6. Проводити під час кіносеансу фото, відео зйомку і аудіо запис, в тому числі на мобільні телефони, а також використовувати інші технічні засоби.

4.7. Палити в залах для Глядачів, фойє, барі, туалетних кімнатах, у тому числі паління електронних цигарок.

4.8. Порушувати тишу в кінозалі під час кіносеансу.

4.9. Під час кіносеансу користуватися засобами мобільного зв'язку, які рекомендовано відключати або переключати у беззвучний режим.

4.10. Входити до кінотеатру з тваринами.

4.11. Входити на територію, призначену для службового користування співробітниками кінотеатру.

4.12. Відвідувати кінотеатр в забрудненому одязі.

4.13. Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки і т.д.) в кінотеатрі та в кінозалах.

4.14. Перепродавати квитки за ціною, вище зазначеною у квитку.

4.15. Вносити до кінозалу великогабаритну ручну поклажу та целофанові пакети.

4.16. Не допускаються на територію кінотеатру в нічний час (з 23.00 до 2.00), а також на кіносеанси, час початку або закінчення яких припадає на період з 23.00 до 2.00, осіб віком молодше 16 років без супроводу батьків, або осіб, що їх заміняють. Під особами, які заміняють батьків, розуміються: повнолітні близькі родичі (брати і сестри, дідусь, бабуся, брати і сестри батьків), усиновителі, опікуни чи піклувальники, представники установ, під опікою або під опікою яких знаходиться неповнолітній у віці до 16 років.

4.17. Особам віком до 21 року заборонено вживати спиртні напої на території кінотеатру.

4.18. Не допускати на будь-які кіносеанси Глядачів-дітей до віком 5 років, без супроводу батьків (осіб що їх заміняють).

5. Відповідальність глядачів:

5.1. Глядачі зобов'язані дбайливо ставитися до майна кінотеатру, не допускати його псування, а також не здійснювати інші дії, що заважають належному проведенню заходів, дотримуватися чистоти і порядку в кінозалах, барі і на території кінотеатру в цілому.

5.2. У випадку нанесення шкоди майну кінотеатру, Глядач у безспірному порядку, зобов’язаний відшкодувати грошову суму завданих збитків кінотеатру «WIZORIA» в повному обсязі. Під кінотеатром «WIZORIA», розуміється юридична особа, якій належить ТМ «WIZORIA» на праві власності/користування та/або яка безпосередньо/опосередковано здійснює господарську діяльність на території цього кінотеатру.

5.3. При порушенні Глядачем цих Правил та/або загальноприйнятих правил і норм поведінки (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час кіносеансу і т.п.) співробітники кінотеатру мають право вивести такого Глядача з кінозалу та/або бару, без відшкодування останньому коштів витрачених на квиток.

5.4. Кінотеатр не несе відповідальності за шкоду, заподіяну здоров'ю або майну Глядача - протиправними діями третіх осіб.

5.5. Глядачі мають право на звернення із претензіями щодо питань реалізації послуг кінотеатру до його адміністрації протягом робочого дня кінотеатру.

5.6. Дані Правила можуть бути змінені і доповнені дирекцією кінотеатру в односторонньому порядку.

6. Правила відвідування кіносеансів у форматі 3D:

6.1. 3D окуляри, для перегляду 3D фільмів, глядачу необхідно придбати у квиткові касі кінотеатру. При придбанні 3D окулярів, Глядач має можливість повторно користуватися ними в кінотеатрі.

6.2. Глядачі-діти віком до 12 років допускаються на кіносеанс у 3D форматі, тільки в супроводі дорослих.

6.3. Глядачу-дитині, незалежно від її віку, необхідно купувати 3D окуляри. Батьки дитини-глядача, під особисту відповідальність визначають ступінь можливості сприйняття їх дитиною 3D фільму.

6.4. Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для Глядача, що може виникнути в результаті перегляду фільму в форматі 3D.

5.5. Якщо Глядач має проблеми із зором, то перед відвідуванням 3D кіносеансу, йому варто проконсультуватися у лікаря. Якщо Глядач носить окуляри з діоптріями, то 3D окуляри необхідно надягати поверх них.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!