Офіційні правила мережі кінотеатрів Wizoria

Ці правила визначають норми поведінки Відвідувачів кінотеатру і спрямовані на забезпечення громадського порядку та збереження матеріальних цінностей на території кінотеатру «WIZORIA». Контроль за дотриманням порядку в кінотеатрі здійснюють адміністратори кінотеатру за участю інших співробітників кінотеатру (касирів, кіномеханіків, прибиральниць).

1. Загальна інформація.

1.1. Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року (закон України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року) і регламентують відносини щодо надання послуг демонстрації фільмів у кінотеатрі між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Відвідувач»), Глядачами та мережею кінотеатрів «Wizoria» в особі ТОВ "ПІРАМІДА ТРЕЙД" (код ЄДРПОУ 24830189), ФОП Соколов А.Б. (код ЄДРПОУ 2303705996), ФОП Соколова І.В. (код ЄДРПОУ 2390300105), ФОП Вергелес Т.А. (код ЄДРПОУ 2394304525) – в залежності від обраного Відвідувачем кінотеатру (далі – «Кінотеатри» або «Кінотеатр»).

1.2. Договір між Відвідувачем та Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту справжньої оферти через купівлю квитка на перегляд фільмів Відвідувачем або здійснення Реєстрації у програмі лояльності Wizoria Cashback. Фактом придбання Квитка на перегляд фільму Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений із чинними Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом усього часу відвідування Кінотеатру.

1.3. При цьому під час здійснення акцепту (оформлення замовлення й подальша оплата товару та/або послуг або здійснення Відвідувачем реєстрації у програмі лояльності Wizoria Cashback) Відвідувач надає Кінотеатру свою згоду на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Відвідувач підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Кінотеатру з метою виконання умов цього Договору, проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Відвідувач також погоджується з тим, що Кінотеатр має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Відвідувач, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Відвідувача як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

1.4. Адреси Кінотеатрів, кількість залів Кінотеатру, розклад Кінотеатрів та інша інформація про кожен Кінотеатр мережі «Wizoria» вказані в інформації про Кінотеатри, яка знаходиться на сайті Кінотеатрів wizoria.ua (далі – Сайт Кінотеатру) і є невід’ємною частиною цих Правил.

2. Приміщення Кінотеатру.

2.1. Приміщення Кінотеатру включає:

2.1.1. Фойє кінотеатру – приміщення, призначене для перебування Відвідувачів в очікуванні сеансу.

2.1.2. Касову зону (каса) – місце продажу Квитків Відвідувачам у Кінозали для перегляду фільмів.

2.1.3. Кіно-бар – місце продажу легких закусок і напоїв Відвідувачам Кінотеатру. Розташований у фойє Кінотеатру.

2.1.4. Гардероб – приміщення для здачі на зберігання верхнього одягу Відвідувачів Кінотеатру (якщо такий передбачений у Кінотеатрі).

2.1.5. Кінозали – обладнані кінотеатральним обладнанням зали, призначені для перегляду фільмів Відвідувачами за умови придбання Квитків на перегляд фільмів.

2.1.6. Службові та технічні приміщення – приміщення, вхід до яких дозволено тільки працівникам Кінотеатру для виконання їхніх функціональних обов’язків.

2.2. Кінотеатр працює щодня, з понеділка по неділю, у святкові та вихідні дні згідно розкладу на сайті або у мобільному додатку. Каса і Кіно-бар розпочинають роботу за 30 хвилин до початку першого сеансу та закінчують роботу через 30 хвилин після початку останнього сеансу, відповідно до Розкладу Кінотеатру.

3. Відвідування Кінотеатру.

3.1. Квитком (у цьому документі – Квитки або Квиток) вважається документ встановленого зразка, який підтверджує право Відвідувача на перегляд фільму в Кінотеатрах мережі «Wizoria». Квиток включає інформацію про назву фільму, час та дату сеансу демонстрації фільму, ціну, номер кінозалу, номер ряду та місця в кінозалі.

3.2. Кіносеанс для Відвідувача/ів кінотеатру відбудеться за наявності одного квитка, купленого за повною вартістю

3.3. Адміністрація Кінотеатру залишає за собою право не продавати квитки на кіносеанс через одне посадочне місце.

3.4. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей Відвідувачів, залишених/загублених на території Кінотеатру (у кінозалі, кіно-барі, туалеті тощо).

3.5. Відвідувачі-діти, які не досягли 6-річного віку, у супроводі батьків мають право безкоштовного перегляду фільмів без надання додаткового місця тільки на сеанси без вікових обмежень. На фільми з будь-якими віковими обмеженнями дітям до 6 років необхідно купувати квиток.

3.6. На кіносеанси, що починаються з 20:00, Відвідувачі – діти до 14 років допускаються лише в супроводі батьків, або осіб, які їх замінюють, або викладачів, членів батьківського комітету, представників адміністрації дитячих середніх загальноосвітніх закладів та профтехучилищ.

3.6.1. Глядачі-діти віком до 12 років допускаються на кіносеанс у 3D форматі тільки в супроводі дорослих.

3.6.2 Не допускаються на територію Кінотеатру в нічний час (з 23.00 до 6.00), а також на кіносеанси, час початку або закінчення яких припадає на 23.00 – 6.00, особи, молодші 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють. Особи, які замінюють батьків: повнолітні близькі родичі (брати й сестри, дідусь, бабуся, брати й сестри батьків), усиновителі, опікуни чи піклувальники, представники установ, під опікою яких знаходиться неповнолітній у віці до 16 років.

3.7. Купуючи квиток на перегляд фільму, Відвідувач підтверджує, що він ознайомлений із цими Правилами та зобов’язується виконувати їхні умови й вимоги, а також правила громадського порядку й норми моральної поведінки в Кінотеатрі та на прилеглій до нього території. Ці Правила є додатком до Квитка на кіносеанс.

3.8. Відвідувачі Кінотеатру перед придбанням квитка зобов’язані ознайомитися з інформацією про фільм та рекомендаціями щодо вікових обмежень глядацької аудиторії цього фільму. Відвідувачі, які не досягли віку, відповідного до індексу глядацької аудиторії фільму, до глядацької зали не допускаються.

3.9. Якщо Відвідувач придбав квиток на фільм, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир або Контролер має право попросити Відвідувач, а Відвідувач зобов’язується показати Касиру або Контролеру документ, що підтверджує вік Відвідувача.

3.10. Кінотеатр має право не обслуговувати Відвідувача без пояснення причин.

3.11. Кінотеатр згідно ЗУ «Про рекламу» має право демонструвати рекламу перед початком сеансу.

4. Продаж квитків

4.1. Каси Кінотеатру починають працювати за 30 хвилин до початку першого кіносеансу й закінчують через 30 хвилин після початку останнього кіносеансу. Сайт, мобільний додаток надають можливість придбати квитки відповідно до наявного розкладу в будь-який зручний час.

4.2. Фільми, що демонструються в різних форматах, позначаються наступними значками: 2D, 3D, 48FPS.

4.3. Фільми, що демонструються у різних технологіях продажу та залах, позначаються наступними значками: 4DX, LUX-місця, VIP-зала.

4.4. Квитки з благодійних або акційних сеансів вартістю 1 грн обміну або поверненню не підлягають.

5. Покупка та повернення квитків та продукції, придбаної в кіно-барі.

5.1 Правила покупки й повернення квитків, що придбані в касі.

5.1.1. Якщо в касах Кінотеатру черга, то першочергове право придбати квитки мають Відвідувачі, які купують їх на поточний кіносеанс.

5.1.2. У разі запізнення Відвідувача на сеанс, неприбуття на кіносеанс, відмови від перегляду фільму після його початку квитки на цей сеанс не підлягають обміну або поверненню до каси.

5.1.3. При купівлі квитків за готівку – повертаються гроші, при оплаті квитків банківською карткою – кошти повертаються на картку, з якої здійснювалася оплата.

5.1.4. Звернення в касу Кінотеатру про повернення квитків приймаються не пізніше як за 30 хвилин до початку сеансу .

5.1.5. Для здійснення повернення коштів у касі Кінотеатру необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права) та картку, з якою проводилася оплата.

5.1.6. Необхідно заповнити бланк заяви та акт про повернення коштів – ці документи надає касир.

5.1.7. Під час воєнного стану кошти за квитки перерваних або відмінених сеансів не повертаються. Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки та чек, покажіть у касі кінотеатру.

5.2. Правила покупки та повернення квитків у Касі самообслуговування Self Service.

5.2.1. Каса самообслуговування Self Service працює відповідно до графіку роботи кінотеатру.

5.2.2. У касі самообслуговування Self Service доступний лише безготівковий розрахунок.

5.3.2. Повернення квитків відбувається лише у Касі Кінотеатру. Звернення в Касу про повернення квитків приймаються не пізніше як за 30 хвилин до початку сеансу .

5.1.5. Для здійснення повернення коштів у касі необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права) та картку, з якою проводилася оплата.

5.1.6. Необхідно заповнити бланк заяви та акт про повернення коштів – ці документи надає касир.

5.1.7. Під час воєнного стану кошти за квитки перерваних або відмінених сеансів не повертаються. Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів. Для цього Відвідувачу необхідно надати касиру Кінотеатру квиток та чек.

5.3. Правила покупки і повернення електронних квитків.

5.3.1 Фактом успішно завершеної покупки квитків є отримання квитків на електронну пошту Відвідувача та їх відображення в особистому кабінеті Відвідувача. Квитанція або смс-повідомлення банку, що свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в момент покупки сталася помилка, гроші були списані з вашої картки, але замовлення не відображається в особистому кабінеті – заповніть форму повернення. Термін повернення коштів – до 30 днів.

5.3.2. Повернення квитків здійснюється не пізніше, як за 30 хвилин до початку сеансу, щоб інші Відвідувачі могли скористатися звільненими місцями й відвідати кіносеанс.

5.3.3. Роздруковані або електронні квитки в Кінотеатрах підлягають безпосередньому пред'явленню на контроль при вході в зал, без звернення в касу. За відсутності можливості роздрукувати електронний квиток або якщо вам не прийшов квиток, але є номер замовлення, передбачений варіант його обміну на паперовий еквівалент у касі – для цього слід повідомити касиру номер замовлення, який міститься в e-mail та sms-підтвердженні.

5.3.4. За одним квитком дозволений тільки одноразовий вхід. Якщо вхід за квитком відбувся, то система контролю не пропустить повторно квиток із таким самим кодом. Оплата квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard.

5.3.5. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на відповідних їм платіжних сайтах. Оплата платіжною карткою здійснюється в тому випадку, якщо картка іменна, емітована на території України й на ній присутній CVV2-код на зворотному боці. Кредитні, моментальні, зарплатні та інші види спеціальних карт можуть бути закриті банками-емітентами для здійснення платежів через Інтернет. Погоджуючись із цими правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від Кінотеатру інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, що діють на сеанс.

5.3.6. Повернення електронних квитків. Щоб повернути квитки, необхідно заповнити форму повернення на сайті Кінотеатру або у мобільному додатку, або скористатися кнопкою «Повернення квитків» у особистому кабінеті.

5.3.7. Під час воєнного стану кошти за квитки перерваних або відмінених сеансів не повертаються. Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки та чек, покажіть у касі кінотеатру.

5.4. Правила покупки й повернення продукції кіно-бару.

5.4.1. Повернення продуктів харчування, придбаних у попкорн-барі, та заміна їх на якісні товари або повернення грошей допускається лише у випадках прострочення товару згідно з датою на упаковці , пошкодження упаковки товару чи явних ознак неякісності. В усіх інших випадках товар, придбаний у попкорн-барі, поверненню не підлягає.

6. Пропускний режим.

6.1. Вхід у кінозал для Відвідувачів дозволяється не раніше, ніж за 5 хвилин до початку демонстрації фільму на той кіносеанс, на який придбано квиток.

6.2. Квитки та касовий чек повинні зберігатися Відвідувачами до кінця кіносеансу. Заяви про втрату квитків чи касового чека не приймаються.

6.3. Відвідувач має можливість придбати квиток у касі кінотеатру протягом 20 хвилин після початку сеансу та пройти до кінозалу за наявності придбаного квитка на сеанс.

6.4. Адміністрація Кінотеатру має право для здійснення додаткового контролю вимагати у Відвідувача пред’явити квиток під час сеансу.

6.5. Якщо Відвідувач під час кіносеансу вийде з кінозалу, контролер має право вимагати пред’явити квиток, коли Відвідувач повернеться.

6.6. Займати місця треба відповідно до номера ряду й номера місця, зазначеного у квитку.

6.7. У залі заборонено пересідати на інші місця під час сеансу.

6.8. Знижки та пільги надаються тільки на НЕ прем'єрні фільми, дозволені прокатними компаніями за умовами Меморандумів, а також у зв'язку з акціями, організованими Кінотеатром.

6.9. Передбачені знижки та пільги можуть бути скасовані відповідно до вказівки власника прав (ліцензії) на прокат фільму.

6.10. Згідно з новою редакцією Положення про державне посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільмів Кабінет Міністрів України визначив такі індекси глядацької аудиторії:

«0» – загальна аудиторія, тобто перегляд фільму можливий без обмежень. Фільми розраховані для сімейного перегляду, однаково цікаві різним категоріям глядачів, незалежно від віку. Забороняється демонстрування будь-яких сцен, що містять натуралістичний показ жорстокості й насильства. Реалії складної дійсності повинні відображатися з максимальною умовністю.

«12+» – фільм, перегляд якого дозволяється дітям від 12 років тільки у присутності батьків. Такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей.

«16+» – фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 16 років. Такі фільми можуть містити сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості (бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, обмежене зображення нещасного випадку або катастрофи, а також сцени, що включають короткі зображення оголеності, епізодичне використання ненормативної лексики).

«18+» – фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 18 років. Фільми можуть містити сцени насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертої оголеності, імітації інтимних стосунків. Кінотеатри можуть показувати такі фільми в будь-яку годину доби.

7. Відвідувачам забороняється.

7.1. Заходити в кінозал без квитка.

7.2. Займати місця, що не відповідають номеру ряду й місця, зазначених у квитку.

7.3. Відвідувати Кінотеатр у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

7.4. Заносити на територію Кінотеатру та вживати будь-які продукти харчування й напої, придбані в будь-яких інших закладах громадського харчування, супермаркетах, магазинах тощо.

7.5. Проносити на територію Кінотеатру будь-які види вогнепальної, газової чи холодної зброї, незалежно від наявності документів, що дають право на її носіння, крім співробітників правоохоронних органів, які мають табельну зброю й відвідали Кінотеатр у службових справах. Також заборонено проносити на територію Кінотеатру отруйні, горючі та вибухонебезпечні речовини.

7.6. Проводити під час кіносеансу фото, відеозйомку та аудіозапис, зокрема на мобільні телефони, а також використовувати інші технічні засоби згідно з Законом України «Про державну підтримку кінематографії України», Законом України «Про авторське право і суміжні права», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Кримінальним кодексом України.

7.7. Палити в залах для Відвідувачів, у фойє, у кіно-барі, у туалетних кімнатах, зокрема й електронних цигарок, вейпів, IQOS.

7.8. Порушувати тишу в кінозалі під час кіносеансу.

7.9. Нецензурно лаятися, грати в азартні ігри, агресивно поводитися, порушувати тишу, використовувати предмети, що створюють шумовий ефект та заважають відпочинку інших Відвідувачів Кінотеатру. Працівники Кінотеатру мають право самостійно, із залученням представників служби охорони, вивести правопорушників із кінозалу або Кінотеатру, а також викликати поліцію для усунення правопорушення. У такому разі Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

7.10. Під час кіносеансу користуватися засобами мобільного зв'язку. Ці засоби рекомендовано вимикати або перемикати на беззвучний режим, знижувати яскравість екрана.

7.11. Заходити до Кінотеатру з тваринами.

7.12. Заходити на територію, призначену для службового користування співробітниками кінотеатру.

7.13. Відвідувати Кінотеатр у брудному одязі.

7.14. Смітити й розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки тощо) у Кінотеатрі та в кінозалах.

7.15. Перепродавати квитки за ціною, вищою від зазначеної у квитку.

7.16. Заносити до кінозалу великогабаритну ручну поклажу та целофанові пакети.

7.17. Особам віком до 21 року заборонено вживати спиртні напої на території Кінотеатру.

7.18. Допускати на будь-які кіносеанси Відвідувачів -дітей віком до 5 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють.

7.19. Входити до Кінозалу з велосипедами, скейтами, колясками, санками, на роликових ковзанах.

8. Відповідальність Відвідувачів.

8.1. Відвідувачі зобов'язані дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не псувати його, дотримуватися чистоти й порядку в кінозалах, у кіно-барі й на території Кінотеатру загалом.

8.2. У випадку нанесення шкоди майну кінотеатру Відвідувач у безспірному порядку зобов’язаний відшкодувати грошову суму завданих збитків Кінотеатру «WIZORIA» в повному обсязі. Під Кінотеатром «WIZORIA» мається на увазі юридична особа, якій належить ТМ «WIZORIA» на праві власності/користування та/або яка безпосередньо/опосередковано здійснює господарську діяльність на території цього Кінотеатру.

8.3. За умови порушення Відвідувачем цих Правил та/або загальноприйнятих правил та норм поведінки (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час кіносеансу тощо) співробітники кінотеатру мають право змусити Відвідувача залишити територію кінотеатру без відшкодування йому коштів, витрачених на території Кінотеатру.

8.4. Кінотеатр не несе відповідальності за шкоду, заподіяну здоров'ю або майну Відвідувача протиправними діями третіх осіб.

8.5. Усі Відвідувачі мають право на звернення з претензіями щодо реалізації послуг кінотеатру до його адміністрації протягом робочого дня Кінотеатру.

8.6. Ці Правила можуть бути змінені й доповнені дирекцією Кінотеатру в односторонньому порядку.

8.7. У разі знаходження у Відвідувача Кінотеатру підозрілого предмету (сумка, згорток, пакет, пакунок, валіза тощо) на території Кінотеатру необхідно негайно повідомити про таку знахідку адміністрацію або охорону Кінотеатру.

9. Правила відвідування кіносеансів у форматі 3D.

9.1. 3D окуляри для перегляду 3D фільмів Відвідувачу необхідно придбати на сайті, у мобільному додатку, касі самообслуговування Self Service або у квитковій касі Кінотеатру. Придбавши 3D окуляри, Відвідувач має можливість повторно користуватися ними в Кінотеатрі.

9.2. 3D окуляри підлягають обміну лише у випадку виявлення дефектів під час придбання або отримання, поки Відвідувач не відійшов від каси.

9.3. Відвідувачу -дитині незалежно від її віку необхідно купувати 3D окуляри. Батьки дитини-глядача під особисту відповідальність визначають ступінь можливості сприйняття їхньою дитиною 3D фільму.

9.4. Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для Відвідувача, що може виникнути в результаті перегляду фільму у форматі 3D.

9.5. Якщо Відвідувач має проблеми з зором, то перед відвідуванням 3D кіносеансу йому варто проконсультуватися в лікаря. Якщо Відвідувач носить окуляри з діоптріями, то 3D окуляри необхідно надягати поверх них.

10. Дозвіл на використання персональної інформації.

10.1. З метою надання Відвідувачу послуг мережею Кінотеатрів «Wizoria» Відвідувач дозволяє Кінотеатру використовувати персональні дані Відвідувача, які стали відомі Кінотеатру під час Реєстрації Відвідувача або під час продажу Відвідувачу будь-якого товару або послуги Кінотеатру, зокрема: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію, що була надана Відвідувачем.

10.2. Реєструючись, Відвідувач підтверджує, що він був належним чином письмово повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних Кінотеатру з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних та інших відносин, що потребують обробки персональних даних відповідно до законодавства України. Відвідувач також надає згоду на оброблення його персональних даних, на їх використання для маркетингового та статистичного аналізу, для направлення Відвідувачу маркетингової та рекламної інформації про діяльність мережі Кінотеатрів «Wizoria» шляхом відправлення повідомлень у форматі sms, e-mail, у системі viber та інших форматах та сервісах, які можуть виникнути в майбутньому. Відвідувач також погоджується з тим, що Кінотеатр може обробляти отримані персональні дані Відвідувача як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження з боку Відвідувача. При цьому Кінотеатр зобов’язує таку особу дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених чинним законодавством, зокрема конфіденційності персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їхній обробці та захисті.

11. Правила користування гардеробом Кінотеатру

11.1. На період воєнного стану в Україні для безпеки Відвідувачів та співробітників кінотеатру гардероб не працює.

12. Повітряна тривога / вимкнення електроенергії

12.1. У випадку оголошення повітряної тривоги Кінотеатр призупиняє демонстрацію сеансів та рекомендує Відвідувачам, гостям та працівникам Кінотеатру перейти до найближчого укриття. Якщо повітряна тривога триватиме менше 20 хвилин - показ сеансу буде відновлено. У випадку, якщо повітряна тривога триватиме більше 20 хвилин - сеанс відновленню не підлягає. Якщо повітряна тривога закінчиться після 20 хвилин від початку нового сеансу - сеанс відбудеться. Якщо останні сеанси були перервані / скасовані повітряною тривогою - кінотеатр відновить свою роботу наступного дня.

Квитки перерваних або відмінених сеансів будуть обміняні на квитки відповідної категорії на наступний похід у кіно. Обміняти квитки можливо у касі кінотеатру відразу після завершення повітряної тривоги або впродовж 14 днів. Для цього зберігайте, будь ласка, квитки перерваних / скасованих сеансів та чек, покажіть у касі кінотеатру.

12.2. Як працюють кінотеатри під час відсутності електропостачання.

На жаль, наразі, графіки відключень для нас несподівані, як і для наших Відвідувачів. У випадку, якщо на сайті / в мобільному додатку доступні сеанси - в кінотеатрі є світло. Якщо сеанси відсутні - у Кінотеатрі відсутнє електропостачання.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!

Положення оферти мережі кінотеатрів Wizoria

Мережа кінотеатрів «Wizoria» пропонує (надає оферту) укласти договір купівлі-продажу Товару та надання Послуг на умовах і в порядку, які вказані нижче. Покупець, діючи з метою придбання Товару та отримання Послуг, приймає умови цієї пропозиції про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг (далі – Договір) на наступних умовах.

1. Загальні положення.

1.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) Мережі кінотеатрів «Wizoria» будь-якій фізичній особі (надалі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів та надання послуг. Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.

1.2. Положення цієї пропозиції (оферти) визначають всі істотні умови Договору та є однаковими для всіх покупців.

1.3. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів та надання послуг на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

1.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

1.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами даної пропозиції (оферти);

б) При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару та/або послуг) Покупець надає Продавцеві свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

Він дає дозвіл на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", йому відомий і зрозумілий.

в) Він цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами «Правил відвідування мережі кінотеатрів «WIZORIA» та зобов’язується дотримуватись вище вказаних Правил.

2. Терміни та визначення.

2.2. Товар та послуги - визначений Продавцем опис, щодо яких Продавцем визначається ціна, назва та асортимент, який розміщений на електронному сервісі https://wizoria.ua/., що включає в себе, але не виключно: продаж квитків на кіносеанси онлайн, отримання квитків на e-mail або в особистий кабінет Покупця, продаж 3D окулярів, отримання онлайн подарункових сертифікатів.

2.1. Продавець – кінотеатр «WIZORIA» під яким мається на увазі суб’єкт господарювання (юридична особа або фізична особа підприємець), якому належить ТМ «WIZORIA» на праві власності/ користування та/або яка безпосередньо/опосередковано здійснює господарську діяльність на території цього кінотеатру.

2.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка здійснює замовлення Товарів та Послуг у Продавця з використанням Сервісу https://wizoria.ua/ на умовах даної публічної пропозиції (оферти).

2.4. Замовлення – заявка Покупця на купівлю Товарів та надання Послуг, адресована Продавцю, яка оформлена і надана Продавцю за допомогою програмних засобів сервісу https://wizoria.ua/

2.5. Сервіс Wizoria – сукупність даних, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера і програмних модулів (мобільний додаток), об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет.

2.6. Місце здійснення господарської діяльності Продавця – кінотеатри мережі «WIZORIA», місцезнаходження яких визначена на Сервісі Wizoria в мережі Інтернет та в мобільному додатку.

3. Предмет договору купівлі-продажу товарів та надання послуг.

3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цією пропозицією (офертою) про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг, продати, передати у власність Покупця Товар та надати послуги, на підставі Замовлення Покупця, а Покупець зобов'язується отримати такий Товар та/або Послуги та сплатити їх вартість у відповідності до умов Договору.

3.2. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, передбачені законодавством, що регулює сферу правовідносин, які виникають і діють в процесі виконання договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару та надання послуг без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України і зобов'язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця в процесі виконання договору і реалізації товару та надання послуг.

3.3. Покупець приймає умови цієї пропозиції (оферти) та укладає Договір в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Придбати" через Сервіс Wizoria або іншим способом, що означає підтвердження Покупця про ознайомлення з текстом цієї пропозиції (оферти) та згоду з її умовами.

4. Порядок оформлення Замовлення.

4.1. Покупець самостійно оформлює Придбання через Сервіс Wizoria шляхом натискання кнопки " Придбати" або в інший спосіб та підтвердження прийняття цієї Пропозиції (оферти).

4.2. Оформити Замовлення на Товари та Послуги можуть зареєстровані Покупці на Сервісі Wizoria.

5. Ціна та порядок оплати.

5.1. Актуальні ціни на кожен Товар та Послугу на дату здійснення Замовлення зазначаються на Сервісі Wizoria. У випадку, якщо Товар або Послуга отримується Покупцем не в день здійснення Замовлення, ціни на Товар та Послуги можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.2. Загальна вартість Товару та Послуг, що надаються Покупцеві, зазначається у розрахункових та товаросупровідних документах, які надаються Продавцем Покупцеві (або його Представнику) під час отримання Товару та наданні Послуги у місце здійсненній господарської діяльності Продавця. Зазначені у цьому пункті документи є складовими частинами цього Договору.

5.3. Ціна договору дорівнює сумі вартості всіх придбаних Товарів та наданих Послуг. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару та Послуг, наявних у відповідному місці здійснення господарської діяльності Продавця на дату їх отримання.

5.4. Покупець оплачує Замовлення за допомогою сервісу платіжних систем.

5.5. При готівковій формі оплати Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю ціну Товару та/або Послуг в момент їх одержання, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами в місці здійснення господарської діяльності Продавця.

5.6. Оплата товарів та послуг, що надаються сервісом Wizoria,здійснюється в національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент купівлі товарів або отримання послуг.

5.7. У разі несплати, неповної оплати або несвоєчасної оплати, сервіс Wizoria залишає за собою право ненадання товару та/або послуг, призупинення або повне невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дій.

5.8. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки по факту отримання оплати Продавцем.

5.9. Ціна Товару та послуг, що вказана на Сервісі Wizoria, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. Порядок приймання-передачі Товару та надання Послуг.

6.1. Покупець зобов’язаний отримати Товар та/або Послуги за місцем здійснення господарської діяльності Продавця, обраного ним при замовленні Товару та/або Послуг у строки, вказані при оформленні Покупки. Покупець має можливість як самостійно звернутися до місця здійснення господарської діяльності Продавця з метою отримання та оплати Товару та/або Послуг, або ж уповноважити іншу особу на вчинення таких дій.

7. Права та обов'язки Продавця.

7.1. Продавець має право: самостійно в односторонньому порядку змінювати ціни на Товари та Послуги (в тому числі замовлений Покупцем), асортимент Товарів та Послуг.

7.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати замовлення, в тому числі повністю або частково відмовитись від виконання Замовлення, у випадку відсутності Товару або Послуги.

7.3. Продавець зобов’язаний забезпечити та гарантувати відповідність якості Товару та Послуг вимогам якості на території України.

8. Права та обов'язки Покупця.

8.1. Покупець має право:

Отримати Товар та/або Послугу в місці ведення господарської діяльності Продавця самостійно, або ж з залученням представника.

Відмовитися від приймання Товару та надання Послуги у випадку невідповідності їх характеристик раніше замовлених.

Користуватися іншими правами згідно положень чинного законодавства України.

8.2. Покупець зобов’язаний:

Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, у тому числі при реєстрації на Сервісі Wizoria.

Оплачувати Товар та/або Послуги згідно розрахункових документів за зазначеною у них ціною.

Дотримуватись встановлених «Правил відвідування мережі кінотеатрів «WIZORIA».

9. Відповідальність сторін.

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів та/або Послуг, попередньо замовлених на Сервісі Wizoria та придбаних у Продавця.

9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

9.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

9.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

10. Строк дії Договору.

10.1. Договір вважається укладеним з моменту оформлення та підтвердження Покупцем Покупки на Сервісі Wizoria та діє до прийняття та повної оплати Товару та/або Послуг Покупцем.

10.2. Одностороння зміна умов цього Договору не допускається, за виключенням зміни ціни та асортименту Товару та Послуг Продавцем, як зазначено в цьому Договорі.

11. Інформаційні повідомлення.

11.1. Реєструючись на Сервісі Wizoria, Покупець дає Продавцю згоду на використання персональних даних Покупця, які стали відомі Продавцю під час Реєстрації Покупця або під час продажу Покупцю будь-якого товару або послуги Кінотеатру мережі «Wizoria», в тому числі: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію, що була надана Покупцем.

11.2. Реєструючись, Покупець підтверджує те, що він був належним чином письмово повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних мережі Кінотеатрів «WIZORIA» з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних відносин та інших відносин, що потребують обробки персональних даних у відповідності до законодавства України. Покупець також надає згоду на оброблення його персональних даних, на їх використання для маркетингового та статистичного аналізу, для направлення Покупцю маркетингової та рекламної інформації про діяльність мережі Кінотеатрів «WIZORIAі» шляхом відправлення повідомлень у форматі SMS, E-mail, у системі Viber та інших форматах та сервісах, які можуть виникнути у майбутньому. Покупець цим також погоджується з тим, що Продавець може обробляти отримані персональні дані Покупця як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження зі сторони Покупця. При цьому Продавець зобов’язує таку особу дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених діючим законодавством, у тому числі конфіденційність персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їх обробці та їх захист.

12. Правила використання матеріалів, розміщених на Сервісі Wizoria.

12.1. Сервіс Wizoria містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

12.2. Весь зміст на Сервісі Wizoria охороняється законодавством України.

12.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сервісі Wizoria, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або відступленні, створювати похідні продукти та ін.

13. Інші умови.

13.1. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.

13.2. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг набирає чинності з моменту оформлення та підтвердження Покупки та діє до моменту повного виконання зобов’язань сторін за ним.

13.3. Недійсність будь-якого пункту або частини договору, укладеного згідно даної пропозиції, не призводить до недійсності договору в цілому.

13.4. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

13.5. Продавець має право вносити зміни в текст цієї пропозиції на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція пропозиції завжди доступна на Сервісі Wizoria.

13.6. Відсутність підписаного між Продавцем і Покупцем примірника договору, укладеного згідно даної пропозиції, на паперовому носії з підписами сторін, не є підставою визнання цього договору не укладеним. Проведення підтвердження замовлення на Сервісі Wizoria у відповідності із здійсненим Покупцем Замовленням на Сервісі Wizoria вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом набрання чинності договору купівлі-продажу товарів та надання послуг.

13.7. При виникненні претензій/пропозицій Покупець може написати електронного листа на адресу info@wizoria.ua

Положення про конфіденційність мережі кінотеатрів Wizoria

Мережа кінотеатрів Wizoria серйозно ставиться до захисту Ваших персональних даних. Відтак, цим положенням про конфіденційність ми б хотіли проінформувати Вас про наші заходи безпеки.

Звертаємо Вашу увагу, що надаючи нам свої особисті дані, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших підзаконних нормативно – правових актів України.

Визнаючи важливість захисту конфіденційної інформації стосовно дітей, ми не збираємо, не обробляємо і не використовуємо на нашому веб-сайті ніяку інформацію, що стосується осіб, яким, як нам відомо, не виповнилося 16 років, без попередньої, належним чином оформленої згоди законного представника такої неповнолітньої особи. Такий законний представник має право, відповідно до запиту, переглянути інформацію, надану дитиною та/чи вимагати знищення такої інформації.

1. Збір даних

Ми збираємо та обробляємо персональні дані тільки тоді, коли Ви нам надаєте свою згоду, шляхом реєстрації, заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою, контакту із нашою компанією, або іншою взаємодією із цим сайтом. Ваша особиста інформація може бути використана нами з будь-якою законною метою, що може включати, але не тільки, надання відповіді на ваші запити чи повідомлення, їх обробку.

Коли Ви використовуєте наш веб-сайт, ми зберігаємо дані на наших серверах в цілях безпеки. Ці дані можуть включати назву вашого провайдера Інтернет-послуг, назву веб-сайту, яким Ви скористалися, щоб зайти на наш веб-сайт, а також веб-сайти, які Ви відвідували з нашого сайту і вашу ІР-адресу.

Маючи право використовувати ці дані для статистичних цілей, ми забезпечуємо анонімність кожного індивідуального користувача з тим, щоб особу не можна було ідентифікувати.

2. Обробка персональних даних та цілі використання

База даних і її зміст залишаються в нашій компанії і зберігаються в процесорах даних чи серверах, які функціонують від нашого імені і контролюються нами. Ваші персональні дані в жодному разі не будуть передаватися нами чи нашими агентами для використання третіми сторонами, окрім випадків, коли Ви надаєте свою згоду чи коли це вимагається, згідно із законом.

Ми повністю контролюємо і відповідаємо за використання будь-яких персональних даних, які Ви надаєте нам. Ми гарантуємо, що будуть вжиті всі відповідні заходи захисту персональних даних.

Обробка персональних даних здійснюється з метою:

- управління, оцінки та вдосконалення нашої діяльності (у тому числі створення нових продуктів, сервісів і послуг; підвищення якості послуг завдяки інтерактивному зв’язку з користувачами;

- оперативного зв’язку з користувачами у випадку виникнення технічних проблем;

- визначення ефективності та оптимізації нашої реклами; аналізування наших продуктів, послуг, Сайту, мобільних додатків і будь-яких інших цифрових активів; підвищення функціональності Сайту, мобільних додатків і будь-яких інших цифрових активів;

- надання можливості підписатися на розсилку спеціальних пропозицій і повідомлень;

- спілкування з користувачами щодо продуктів, послуг, акцій, програм та інформаційнорекламних заходів (в тому числі щодо конкурсів, розіграшів та будь-яких інших маркетингових заходів), тощо;

Дані, які ми збираємо, будуть використовуватися виключно з метою забезпечення Вас необхідними товарами або послугами або ж для інших цілей, санкціонованих Вами, окрім випадків, передбачених законодавством.

Купуючи або бронюючи квитки мережі кінотеатрів Wizoria онлайн, ви автоматично даєте згоду на отримання персональних пропозицій або рекламних повідомлень на вказані контакти.

3. Право на доступ і внесення змін

Ви маєте право переглянути і внести будь-які зміни у персональні дані, що зберігаються у нашій системі, якщо вважаєте, що дані застаріли чи є неправильними. Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на використання Ваших персональних даних у майбутньому.

В такому разі, надішліть повідомлення електронною поштою на адресу, зазначену у вихідних даних чи зв’яжіться з нами за адресою: info@wizoria.ua

4. Зберігання даних

Ми зберігаємо персональні дані лише упродовж необхідного для нас періоду часу з тим, щоб надавати вам послуги, які ви замовляєте чи на які Ви дали свою згоду, окрім випадків, передбачених чинним законодавством.

5. Використання Cookies

Сookies є невеликим обсягом даних, що відсилається Сайтом та зберігається браузером Вашого комп’ютера. У cookies міститься інформація, яка може бути необхідною Сайту для збереження власних налаштувань перегляду користувача і отримання статистичних даних відвідування Сайту. Така інформація, що міститься у cookies, дозволяє нам відстежити Вашу активність потоку переходів. Cookies не записують Вашу адресу електронної пошти, ніяка особиста інформація не буде зберігатися або використовуватися.

Крім того ми використовуємо стандартні журнали обліку веб-сервера для підрахунку кількості відвідувачів та оцінки технічних можливостей нашого Сайту. Ця інформація використовується для організації Сайту найзручнішим для користувачів способом, забезпечити відповідність Сайту використовуваним браузерам і зробити зміст сторінок Сайту максимально корисним.

Крім того, Ви можете дезактивувати збереження Cookies або налаштувати свій браузер для прийняття інформації до того, як Cookies будуть збережені на Вашому комп'ютері. Перед тим, як Cookies збережуться на Вашому комп'ютері не лише на час сеансу з наступним автоматичним стиранням з пам’яті, але й упродовж довшого терміну, ми направимо Вам повідомлення про встановлення відповідних Cookies.

6. Гарантії безпеки

Мережа кінотеатрів Wizoria використовує технічні й організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних від маніпуляцій, втрати, руйнування або стороннього доступу. Будь-які персональні дані, які надаються Вами, у процесі пересилки захищаються, щоб унеможливити можливе несанкціоноване використання Ваших даних третіми сторонами. Наші заходи безпеки постійно модернізуються на основі нових технологічних розробок.

Також, ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні засоби безпеки, спрямовані на захист конфіденційної інформації, яку ми збираємо або яку Ви передаєте нам від випадкового, незаконного або несанкціонованого видалення, втрати, несанкціонованої зміни, доступу, розкриття або неналежного використання.

7. Контактна інформація

У разі виникнення будь-яких питань або пропозицій, звертайтесь за наступною адресою: info@wizoria.ua