Новини кінотеатру Wizoria

Всеукраїнська мережа кінотеатрів Wizoria: дайджест за рік

13 травня всеукраїнська мережа кінотеатрів Wizoria святкувала свою річницю. Проект Wizoria стартував в ТРЦ «New Way» в травні 2016 року і зараз, на думку багатьох бізнес-видань, саме бренд Wizoria позиціонує себе як мережа, що дуже швидко розвивається, серед інших кінотеатрів України. І не дивно, адже в арсеналі компанії вже 4 кінотеатри: по одному в Києві і в Миргороді і два в Полтаві.

Перший кінотеатр, який був відкритий весною минулого року - шестизальник в Дарницькому районі міста Києва, перевершив всі очікування по кількості гостей, і встиг завоювати любов місцевих жителів. Успішним проект став завдяки багатьом факторам. Над концепцією кінотеатру працювала високопрофесійна команда, яка вклала в проект крім своїх умінь ще й душу.

Вдале розташування, посеред одного найбільш густо населених масивів Києва, стало ключовим фактором у визначенні бренду як «кінотеатру поблизу дому». При цьому гостям пропонується щось більше, ніж просто перегляд фільму. Кожен зал оснащений за останнім словом техніки: сидіння підняті на 1,7 м, зображення подається на спеціальні «летючі екрани», а разом з об'ємним звуком створюється «ефект повної присутності». Все це дозволяє глядачам побачити кінокартини саме так, як задумав режисер. Кожен глядач кінотеатру може відчути себе VIP-гостем, для цього в залах є місця підвищеного комфорту - шкіряні розкладні крісла з пультом управління для зміни положення тіла до лежачого. Саме відмінний старт роботи Wizoria в столиці дав можливість розширити мережу до чотирьох кінотеатрів. Професійна команда Wizoria прагне до того, щоб запропонувати своєму глядачеві найвищий рівень сервісу. Над цим завданням працюють кваліфіковані фахівці, які забезпечують контроль стандартів в обслуговуванні і комунікаціях, тим самим, підвищуючи лояльність відвідувачів. За рік існування всеукраїнської мережі кінотеатрів Wizoria є чим пишатися, і при цьому бренд тільки починає свій розвиток. Уже в наступному році в планах компанії розширення кількості кінотеатрів в інших регіонах.