Про нас

Вітаємо у кінотеатрі Київ, ТРЦ New Way, місці справжнього зіркового кіно!

about us

За незвичною та часом неземною назвою WIZORIA ховається цілий кіносвіт. WIZORIA – це шестизальний кінотеатр зі зручною концешн-зоною для відпочинку між переглядами фільмів. Вдале розташування, посеред одного з найбільш густо населених масивів Києва, стало ключовим фактором у визначенні бренду як «кінотеатру біля дому».

При цьому гостям пропонується щось більше, ніж просто перегляд фільму. Кожен зал оснащений за останнім словом техніки: сидіння підняті на 1,7 м, зображення подається на спеціальні «паруючі екрани», а разом з об'ємним звуком створюється «ефект повної присутності». Все це дозволяє глядачам побачити кінокартини саме так, як задумав режисер. Кожен глядач кінотеатру може відчути себе VIP-гостем, для цього в залах є місця підвищеного комфорту - шкіряні розкладні крісла з пультом управління для зміни положення тіла до лежачого. Доповнить Ваш відпочинок смачний попкорн, різноманітні напої та багато інших смаколиків нашого кінобару.

Якісний сервіс, відмінний репертуар фільмів для перегляду та приємні ціни є нашою формулою успіху. Інтер’єр WIZORIA виконаний у трендовому стилі лофт, у якому переважають натуральні матеріали та дизайнерські рішення. Зокрема, яке ж зіркове кіно без зіркової доріжки? Більш того, стиль WIZORIA є симбіозом трендового та затишного кінотеатру. Варто зауважити, що в кінотеатрі на постійній основі діють акції та знижки, а також планується проводити цікаві заходи, розіграші та подарунки.

Чекаємо кіноманів у кінотеатрі WIZORIA, що знаходиться за адресою: м.Київ, станція метро «Харківська», вул. Вербицького, 1 , ТРЦ NEW WAY, другий поверх. Найзірковіше кіно тільки у WIZORIA! Ти маєш це побачити!